MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Izskanējis dziedātāja Mārtiņa Ruska un maestro Raimonda Paula dziesmu albuma "Piparmētru tēja" prezentācijas koncerts.

17.02.2020.

Ar nerimstošām ovācijām pārpilnā VEF Kultūras pils koncertzālē izskanējis dziedātāja Mārtiņa Ruska un maestro Raimonda Paula jaunā dziesmu albuma un koncertprogrammas "Piparmētru tēja" prezentācijas koncerts.

Pēc koncerta Mārtiņš Ruskis pauda patiesu saviļņojumu: “Notikušais koncerts ir mana lielākā sapņa piepildījums! Kopīga uzstāšanās ar Raimondu Paulu ir mans lolotais mūža sapnis jau kopš bērnības, kad apjautu, ka varu un gribu dziedāt. Tas nozīmē, ka vajag sapņot un, protams, strādāt pie savu sapņu īstenošanas. Jaunajā programmā ir dažas jau iepriekš klausītājiem zināmas dziesmas, gan jaunas melodijas, par kurām esmu ļoti pateicīgs Raimondam Paulam un Guntaram Račam.”
Savukārt maestro Raimonds Pauls pauž pārliecību, ka jaunajam dziedātāja sniegums radīs lielu atsaucību:  “Priecājos, ka šīs dziesmas radušas atsaucību klausītājos. Mums tieši šī latviešu populāro dziesmu solistu niša šobrīd ir diezgan tukša. Šķiet, ka Mārtiņš Ruskis varētu tur ieņemt savu stabilu vietu, ko arī Mārtiņam novēlu!”

Ilggadējais maestro dziesmu tekstu autors Guntars Račs ir gandarīts par jauno albumu: “Mums ar Raimondu Paulu ir daudzas kopīgas dziesmu programmas dažādiem izpildītājiem. Dziesmu un programmu panākumi ir ļoti dažādi, bet par šo jauno Paula un Ruska kopīgo veikumu, man it ļoti labas sajūtas un gandarījums gandrīz par katru dziesmu. Ierakstos ir jūtams arī producenta Ginta Stankeviča ieguldījums. Tur viss ir savās vietās, un vispirmām kārtām jau Ruska balss. Viņa balss tembrs ir piesātināts un ļoti uzrunājošs, zemie reģistri ir pilnskanīgi un pārliecinoši. Šobrīd Latvijā nav daudz tādu dziedātāju, it īpaši viņa vecumā. Arī ar attieksmi pret darbu un klausītāju, viņam viss ir kārtībā. Vēlu veiksmi un ceru uz turpmāku sadarbību arī citos projektos."

Koncerta producents Jānis Kļaviņš jau daudzkārt strādājis ar maestro, īstenojot kopīgus veiksmīgus projektus, pie kādiem var pieksiatīt arī nule prezentēto albumu: "Ir gandarījums, ka jaunais dziesmu albums "Piparmētru tēja" ir pārtapis arī brīnišķīgā koncertprogrammā. Šobrīd mēs varam būt liecinieki kā šīs maestro Raimonda Paula un dzejnieka Guntara Rača dziesmas, dziedātāja Mārtiņa Ruska izpildījumā, kļūst par tautā iemīļotiem hitiem."

Mārtiņa Ruska programmas “Piparmētru tēja” īpašajā prezentācijas koncertā  piedalījās arī maestro Raimonda Paula pavadošā grupa – Juris Kristons, Jānis Kalniņš, Modris Laizāns, Edijs Šimiņš, kā arī dziedātājas Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša.

Albumu iespējams pasūtīt micrec.lv un lejupielādēt vietnēs iTunes un Amazon, ka arī klausīties Spotify, Deezer, Apple Music visā pasaulē.


 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde