MicRec publishing
Edgars Viļums izdzied „Patiesību''
Izdod jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” dziesmu DVD
Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

jaunumi

Edgars Viļums izdzied „Patiesību''

Marta sākumā, Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” svinīgajā ceremonijā, starp daudziem citiem pirmatskaņojumiem pirmo reizi izskanēja producenta, un tagad arī solo mākslinieka Edgara Viļuma dziesma „Patiesība”. Dziesma jau nonākusi arī radiostacijās, bet interneta vietnē YouTube skatāms arī dziesmas teksta video. 

Lasīt tālāk

Izdod jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” dziesmu DVD

Šī gada septembra sākumā Latvijas Nacionālajā teātrī un pēc tam arī oktobrī Rīgas Kongresa namā, skatītāju pilnās zālēs tika izrādītas sešas Andra Buļa režisētas un horeogrāfes Līgas Libertes iestudētas jauniešu mūzikla „Dzimuši mūzikai” izrādes. Šobrīd jaunas izrādes nav plānotas, tāpēc atsaucoties uz jauno mūziķu atbalstītāju aicinājumu, izrādes producenti „Izdevniecība MicRec” sadarbībā ar kompāniju „Mikrofona ieraksti” ikvienam piedāvā iespēju noskatīties izrādes dziesmu video ierakstu. DVD versijā skatāmi tikai izrādes muzikālie priekšnesumi, padarot skatīšanos arī par jautru ballīti. Mūzikas veikalos DVD būs pieejams no 12.12.12.

Lasīt tālāk

Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

Četras dienas, no 21. līdz 24. augustam, Dzintaru koncertzālē būs sastopamas īstas Latvijas pērles. Jaunajā vasaras festivālā BIGBANK Latvijas Pērles katra diena būs veltīta kādai ievērojamai latviešu populārās mūzikas personībai. Festivālu atklās Raimonda Paula mūzikas vakars, kurā Maestro kopā ar Raimonda Macata grupu izpildīs gan savu populāro repertuāru, gan vairākus pirmatskaņojumus. Koncerta viesi – somu soliste Sonja Bišop, grupa Indikaa no Lielbritānijas ar starptautisko projektu Raimonds Pauls Goes Reggae un, protams, Maestro ir jauns atklājums – vokāliste Kristīne Prauliņa – Riga Jazz Stage 2014 Grand Prix ieguvēja. Maestro kopā ar jauno vokālisti sniedza priekšnesumu arī preses konferences laikā 5. jūnijā, uz kuru bija ieradušās festivāla pērles. Arī otrās festivāla dienas zvaigzne – Laima Vaikule, kura atgriežas Latvijā ar koncertprogrammu Atkal mājās. Dīva Latvijā neuzstājas bieži, bet, kad uzstājas – visiem atveras sirdis un tas ir īpašs notikums. Laima uzsvēra, ka neviens koncerts nav vienāds, arī ja programma ir tā pati, sakot: „Es nekad divreiz nebūšu vienāda”. Kopš koncerta Arēnā Rīga pagājis jau gads un Laima, aicinot uz koncertu 22. augustā, atzīst, ka savu publiku vēlas redzēt jo biežāk, jo labāk un Dzintaru koncertzālē Laima tiešām jūtas kā mājās. Gaidāmi gan krāšņi tērpi, gan citi pārsteigumi. Kopā ar Laimu Vaikuli koncertā piedalīsies arī Jānis Stībelis.

Lasīt tālāk
© MicRec 2009. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde