MicRec publishing
 Amerikāņu un latviešu mūziķu kopprojekts „ASTRA THE 22’S” izdod singlu „Catwoman”
„Relicseed” izdos albumu, filmē video un dosies turnejā uz ASV
Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

jaunumi

 Amerikāņu un latviešu mūziķu kopprojekts „ASTRA THE 22’S” izdod singlu „Catwoman”

Dueta „Astra The 22’s” sastāvā ir latviešu dziedātāja Kerija Kalēja, kura mācījusies ASV un tur strādājusi mūzikas izdevniecībās, bet tagad atkal dzīvo un strādā Latvijā, un amerikāņu dziedātājs un ģitārists Ēriks Džeiks (Eric Jayk). Projekts muzicē aktuālajā indie pop, indie dance, kas tiek kombinēts ar rokmūzikas elementiem.  

Lasīt tālāk

„Relicseed” izdos albumu, filmē video un dosies turnejā uz ASV

Pašmāju metāla grupa „Relicseed” īsi pirms došanās ASV koncertturnejā plāno izdot ilgi gaidītā albuma „Slaughterhouse” CD versiju. Digitāli tas tika izdots pērn un tika nominēts starp labākajiem metāla un rokmūzikas albumiem „Zelta Mikrofona” apbalvošanas ceremonijā.  Albuma svinīgā atvēršana reizē ar nelielām svinībām par godu grupas desmit gadu pastāvēšanas jubilejai notiks 10. jūnijā mūzikas veikalā „Randoms”. 

Lasīt tālāk

Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

Četras dienas, no 21. līdz 24. augustam, Dzintaru koncertzālē būs sastopamas īstas Latvijas pērles. Jaunajā vasaras festivālā BIGBANK Latvijas Pērles katra diena būs veltīta kādai ievērojamai latviešu populārās mūzikas personībai. Festivālu atklās Raimonda Paula mūzikas vakars, kurā Maestro kopā ar Raimonda Macata grupu izpildīs gan savu populāro repertuāru, gan vairākus pirmatskaņojumus. Koncerta viesi – somu soliste Sonja Bišop, grupa Indikaa no Lielbritānijas ar starptautisko projektu Raimonds Pauls Goes Reggae un, protams, Maestro ir jauns atklājums – vokāliste Kristīne Prauliņa – Riga Jazz Stage 2014 Grand Prix ieguvēja. Maestro kopā ar jauno vokālisti sniedza priekšnesumu arī preses konferences laikā 5. jūnijā, uz kuru bija ieradušās festivāla pērles. Arī otrās festivāla dienas zvaigzne – Laima Vaikule, kura atgriežas Latvijā ar koncertprogrammu Atkal mājās. Dīva Latvijā neuzstājas bieži, bet, kad uzstājas – visiem atveras sirdis un tas ir īpašs notikums. Laima uzsvēra, ka neviens koncerts nav vienāds, arī ja programma ir tā pati, sakot: „Es nekad divreiz nebūšu vienāda”. Kopš koncerta Arēnā Rīga pagājis jau gads un Laima, aicinot uz koncertu 22. augustā, atzīst, ka savu publiku vēlas redzēt jo biežāk, jo labāk un Dzintaru koncertzālē Laima tiešām jūtas kā mājās. Gaidāmi gan krāšņi tērpi, gan citi pārsteigumi. Kopā ar Laimu Vaikuli koncertā piedalīsies arī Jānis Stībelis.

Lasīt tālāk
© MicRec 2009. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde