MicRec publishing
Jānis Peters un Raimonds Pauls ieskandina pavasari
Reinis Err no Rojas dzied par rutīnu
Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

jaunumi

Jānis Peters un Raimonds Pauls ieskandina pavasari

Jānis Peters un Raimonds Pauls ieskandina pavasari - 22. martā notiks Jāņa Petera 75. jubilejai veltīts koncerts ar koru, solistu un instrumentālās grupas piedalīšanos. Pie klavierēm - maestro Raimonds Pauls.

Lasīt tālāk

Reinis Err no Rojas dzied par rutīnu

Jauns latviešu dziesmu autors un izpildītājs Reinis Err no Rojas, kurš savu mūziķa karjeru sācis un joprojām turpina Ventspils grupā „The Seventh Floor”, ierakstījis un izdevis savu pirmo solo singlu „ Sava seja”. 

 

Lasīt tālāk

Festivālā BIGBANK Latvijas Pērles skanēs arī Mārtiņa Freimaņa mūzika

Četras dienas, no 21. līdz 24. augustam, Dzintaru koncertzālē būs sastopamas īstas Latvijas pērles. Jaunajā vasaras festivālā BIGBANK Latvijas Pērles katra diena būs veltīta kādai ievērojamai latviešu populārās mūzikas personībai. Festivālu atklās Raimonda Paula mūzikas vakars, kurā Maestro kopā ar Raimonda Macata grupu izpildīs gan savu populāro repertuāru, gan vairākus pirmatskaņojumus. Koncerta viesi – somu soliste Sonja Bišop, grupa Indikaa no Lielbritānijas ar starptautisko projektu Raimonds Pauls Goes Reggae un, protams, Maestro ir jauns atklājums – vokāliste Kristīne Prauliņa – Riga Jazz Stage 2014 Grand Prix ieguvēja. Maestro kopā ar jauno vokālisti sniedza priekšnesumu arī preses konferences laikā 5. jūnijā, uz kuru bija ieradušās festivāla pērles. Arī otrās festivāla dienas zvaigzne – Laima Vaikule, kura atgriežas Latvijā ar koncertprogrammu Atkal mājās. Dīva Latvijā neuzstājas bieži, bet, kad uzstājas – visiem atveras sirdis un tas ir īpašs notikums. Laima uzsvēra, ka neviens koncerts nav vienāds, arī ja programma ir tā pati, sakot: „Es nekad divreiz nebūšu vienāda”. Kopš koncerta Arēnā Rīga pagājis jau gads un Laima, aicinot uz koncertu 22. augustā, atzīst, ka savu publiku vēlas redzēt jo biežāk, jo labāk un Dzintaru koncertzālē Laima tiešām jūtas kā mājās. Gaidāmi gan krāšņi tērpi, gan citi pārsteigumi. Kopā ar Laimu Vaikuli koncertā piedalīsies arī Jānis Stībelis.

Lasīt tālāk
© MicRec 2009. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde