MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Račs un “Saldās sejas” ar sirsnīgu koncertu Ogrē prezentējuši pirmo albumu.

07.05.2018.

Vakar, Ogres kultūras centra lielajā zālē notika Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” pirmā koncertalbuma prezentācijas koncerts, kurš noslēdzās ar daudzbalsīgu dziesmas “Ozolam” izpildījumu, kurā dalību ņēma ne vien uz skatuves muzicējošie mūziķi, bet arī visi zālē esošie latviešu mūzikas cienītāji, kuru rokās dega mirdzošas mobilo tālruņu uguntiņas.

Koncertā piedalījās grupas “Saldās sejas” dalībnieki - Tomass Kleins, Andris Alviķis Uģis Tirzītis un daudzsološais jaunais dziedātājs Jānis Narkevics juniors. Īpašo viesu statusā uzstājās Ivo Fomins, grupas “Līvi” jaunā sastāva dziedātājs Buks, Normunds Rutulis, kā arī ogrēnieši Antra Stafecka un Toms Kalderauskis.

Jaunais albums bija pieejams gan pirms, gan pēc koncerta, kad mūziķi devās uz Kultūras centra ātriju, lai sniegtu autogrāfus un fotografētos ar apmeklētājiem.

Jaunais albums “Koncerts “365” Cēsīs” ir ierakstīts Vidzemes koncertzālē “Cēsis” šī gada 4. februārī, un šī koncerta videoierakstu jau Lieldienu laikā pārraidīja “Latvijas televīzija”. CD ierakstā, bez jau nosauktajiem dalībniekiem, piedalījās arī Ainars Virga, Mārcis Judzis, grupa “Ducele”, dziedātāja Katrīna Bindere un Valmieras dziesminieks Renārs Veličko. Albumā iekļauti tādi hiti ar Rača vārdiem kā - “Dzimis Latvijā”, “Lecam pa vecam”, “Cāļus skaita rudenī”, “Muzikants”, “Nekas jau nebeidzas”, “Kādā brīnišķā dienā”, “Es karājos tavā bizē”, “Zelta sirds”, “Ozolam”, “Diena” un jaunās skaņās fiksētā dziesma “Lācis”, kuru līdz šim bija pierasts dzirdēt bērnu popgrupas “Dzeguzīte” izpildījumā. Tieši dziesma “Lācis” ir viena no pieprasītākajām grupas “Saldās sejas” dziesmām šobrīd koncertos. Izņēmums nebija arī vakar notikušais koncerts Ogrē, kad publika to pieprasīja izpildīt kā vēl vienu papildus dziesmu.

Šonedēļ Račs un grupa “Saldās sejas” uzstāsies:

10.05., plkst. 19.00 – Talsu Tautas namā,

11.05., plkst. 19.00 – Aizputes Kultūras namā,

12.05., plkst. 17.00 – Mālpils Kultūras centrā

13.05., plkst. 17.00 – Ventspils teātra namā “Jūras vārti”.

Bet vēl pēc nedēļas arī:

20.05., plkst. 17.00 – Jelgavas kultūras namā.

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde