MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Jānis Aišpurs radījis dziesmu Aijai Andrejevai. (Video)

13.10.2017.

Pirmā albuma singla “Mēs pārejam uz tu” ierakstā piedalījās arī Aijas tēvs Alex un to producēja Kaspars Ansons, bet jaunās dziesmas autors un producents ir grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs, kuram tā ir jauna pieredze.

Jānis: “Interesanta pieredze, jo pirmo reizi rakstu popdziesmu kādam citam dziedātajam. Arī vārdus līdz šim nebiju rakstījis kādam citam, jo īpaši tik neparastā veidā, jo Aija man stāstīja savas izjūtas un es tās ietērpu vārdos. Producējot nācās balansēt uz naža asmens, jo brīžam pieķēru sevi, ka kļūstu pārāk uzstājīgs ar savu interpretāciju.

Ieraksts ir veikts vairākās studijās, un tajā piedalījās arī stīgu kvartets, kuru Latvijas Mūzikas akadēmijas studijā ierakstīja Pauls Dāvis Megi. Bungu partijas studijā “Factory Sounds Studio” iespēlēja Pēteris Lunde, bet piebalsis iedziedājušas Anna Zankovska un Santa Šillere.  To visu kopā miksējis Krišjānis Geidāns.

Aija: “Šī dziesma ir ļoti personīgs stāsts, un es ticu, ka katrs no mums ir piedzīvojis šo sajūtu savā dzīves stāstā. Visskaistākais un reizē arī pavisam neierastais, un ārpus komforta bija dziesmas radīšanas process, kad man bija jābūt pilnīgi atklātai savās sajūtās un savā pieredzē ar Jāni, lai viņš ietērptu dziesmas stāstu dzejas rindās, ko viņš uztvēra un ļoti precīzi pierakstīja. Prieks par šo sadarbību un vēl lielāks par to, ka šī sadarbība mana topošā albuma ''Mēs pārejam uz tu'' sakarā turpinās. Man tagad ir viena skaista Lielā dziesma. Paldies Jānim par to.


Aijas Andrejevas jaunā albuma koncertu sērija “Mēs pārejam uz tu”:


14. februārī, plkst. 19:00 Latgales vēstniecībā "GORS"
24.februārī, plkst. 18:00 Jelgavas Kultūras namā
17.martā, plkst. 18:00 Liepājas teātrī
23.martā, plkst. 20:00 Palladium

Biļetes Biļešu Paradīzē.

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde