MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Izdota nošu grāmatas “100 populārākās latviešu dziesmas bērniem” 2.daļa

14.04.2016.

Šīs dziesmas nav zaudējušas savu aktualitāti arī šodien. Gluži pretēji, tās šobrīd uzrunā ne vien tos, kas pašlaik piedzīvo savas bērnu dienas, bet arī tos, kuriem šīs dziesmas ir īpaši tuvas, jo saistās ar bērnībā piedzīvoto. Šajā izlasē atradīsiet tādu klasiķu dziesmas, kā Arvīds Žilinskis, Bruno Skulte, Raimonds Pauls, Edmunds Goldšteins, Valters Kaminskis, Romualds Kalsons, Jānis Kaijaks, Juris Karlsons, Ģederts Ramans, Elga Īgenberga, Alfrēds kalniņš, Ivars Vīgners un citi. No jaunākās paaudzes autoriem šeit iekļautas Valta Pūces, Daces Robules, Aigara Voitišķa un  Māra Lasmaņa dziesmas ar pazīstamu dzejnieku vārdiem.

Un dzejnieki šeit ir ļoti plaši pārstāvēti – no Viļa Plūdoņa un Raiņa līdz Mārai Zālītei, Pēteram Brūveram un Jānim Peteram. Grāmatā atradīsiet arī vairākas bērnu ļoti iecienītas latviešu tautas dziesmas. Notis izdošanai sagatavoja Juta Bērziņa. Dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks. Informatīvu atbalstu izdevumam sniedz Latvijā lielākais ģimenes portāls Mammamuntetiem.lv

Dziesma “Grāmata (Ābece un burtnīcas pirmās klases solā, nu es neesmu vairs mazs, nu es eju skolā...):

 
 


 

Pēc 2 nedēļām jaunā nošu grāmata būs pieejama komplektā ar jauno CD albumu “Vispopulārākās latviešu dziesmas bērniem. 2.daļa”, kurā “vecos, labos” bērnu super grāvējus “Grāmata” (Ābeces un burtnīcas pirmās klases solā, nu es neesmu vairs mazs, nu es eju skolā...), “Sēņotāji” (Vāverīte ezim teic’, laikus darbi jāpaveic...), ”Rabarberu rausis” (Kam baravikai kāja, un medus podam ausis...), “Krustmāte Agate” (Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena...), “Svētki Ledus pilī” (Dim, dim, dim, dim, dim, dim, lieli svētki Ziemelim...), “Kāda katram dziesma” (Pulkstenim ir tāda dziesma...), “Čiekurdancis” (Čie, čie, čiekuri, rūsgana spalva...), “Lelles jaka” (Ciku, caku, caku, šuju lellei jaku...), “Saulīte ar zobiem” (Sunim zobi, kaķim zobi, saulīte ar zobiem...), “Sienāzītis – muzikants” (Zālē čīgā sienāzītis, vienmēr jautrais muzikants...), “Pūpoliņi” (Pūpoliņi, pūpoliņi, pavasara paudējiņi...), “Dziesma par slinko Jānīti” (Pirmdien Jānītim sāpēja kāja...), iedziedājuši Zigfrīds Muktupāvels, Katrīna Bindere, Nikolajs Puzikovs un vokālās studijas “Rasa” jaunieši un bērni. 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde