MicRec publishing

Ziņu arhīvs

“Ryga” publicē dziesmu no topošās “Dailes teātra” izrādes un Lietuvā filmēto videoklipu

17.03.2017.

 

Lai vairāk iepazīstinātu ar gaidāmā albuma materiālu, grupa šodien publicē jaunas dziesmas video, kas filmēts Lietuvas skaistākajās Baltijas jūras piekrastes vietās - Kuršu kāpā un Palangā. Video veidotāji ir grupas līderis Mārcis Judzis un Ritvars Bluka, kurš gan filmēja, gan arī kopā ar Mārci veica montāžas darbus. Filmēšanai tika izmantots gandrīz antīks Citroen CX automobilis, kuru gan nācās pa ceļam mazliet pielabot. Ceļojums un filmēšana ilga 2 dienas.

 

Šī noteikti ir viena no romantiskākajām albuma dziesmām, kura no 31. marta būs klausāma arī “dzīvajā izpildījumā” Dailes teātra jaunajā izrādē “Bannija Manro nāve”, kuru pēc austrāliešu mūziķa Nika Keiva tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem iestudē režisors Dž. Dž. Džilindžers. Teātra izrādē piedalīsies arī grupa Ryga un uz skatuves izpildīs vairākas no gaidāmā albuma dziesmām. Galvenajā lomā būs Artūrs Skrastiņš, bet scenogrāfiju veido Kristians Brekte.

Mārcis: “Izrādes komandā ir daudzi fantastiski mākslinieki.  Ar nepacietību gaidu, kad varēsim atkal spēlēt uz Dailes teātra skatuves!”.

Šī nav Mārča un grupas “Ryga” pirmā sadarbība ar teātri, jo jau 2014. gadā grupa piedalījās slavenā lietuviešu režisora Oskara Koršunova “Dailē” iestudētajā izrādē “Izraidītie”, kurā arī skanēja “Ryga” mūzika pašas grupas izpildījumā.

Lai iepazīstinātu ar jauno dziesmu, grupa šorīt viesojas LTV “Rīta Panorāmā” un Radio SWH.

Jaunā dziesma pieejama visos mūzikas straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

 

FB: https://www.facebook.com/rygaband

Spotify: https://goo.gl/ZYlBOM

iTunes: https://goo.gl/4DPK8W

 

 

 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde