MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Uldis Marhilevičs 50 populārākās dziesmas

28.08.2015.

Izdota Ulda Marhileviča populārāko 50 dziesmu nošu grāmata, kurā iekļautas dziesmas, kuras izpilda Remix, Liepājas brāļi, Mirdza Zīvere, Antra Stafecka, Olga, Rēzija Kalniņa, Opus, Aija Andrejeva, kā arī dziesmas no teātru izrādēm, mūziklu un koru dziesmas.

 

Uldis Marhilevičs, vai arī vienkārši Marhils. Dzimis Liepājā, pirmos gadus uzaudzis Pasta mājā, Ūliha un Peldu ielas krustojumā. Lieliskais Liepājas brālis ar Liepājas, Pāvilostas, Rīgas, Daugavpils un Los Andželosas rūdījumu.  Raimonda Paula skolnieks Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.  Ar Mirdzas Zīveres izpildīto dziesmu „Lūgums” plūcis laurus leģendārajā Mikrofona aptaujā.  Spēlējis grupās Liepājas brāļi, Inversija, Opus, Rīga un leģendārajā grupā Remix! 

Dažādos sastāvos un projektos uzstājies ar visiem labākajiem mūziķiem Latvijā un pat saņēmis uzaicinājumu ņemt dalību pazīstamu ārzemju mūziķu projektos. Izpildījis citu autoru dziesmas, bet vienmēr atgriezies pie sava lielā aicinājuma – radīt pašam! 

 

Šajā nošu grāmatā ir atrodama esence no pianista un komponista Ulda Marhileviča darbiem. 50 dziesmas, kuras pazīstam no rokkoncertiem, televīzijas raidījumiem, Mikrofona aptaujām, mūzikliem un teātru izrādēm un visa ranga Dziesmu un Deju svētkiem!

Šajā grāmatā atradīsiet gan dziesmu Lūgums, gan Liepājas brāļu un festivāla Bildes himnu Tikai Tā, gan dziesmas no koru cikliem un super populārā mūzikla Tobāgo, gan arī krietni vien intīmākas un, iespējams, arī mazāk dzirdētas un dziedātas dziesmas no Olgas un Rēzijas Kalniņas repertuāra. 

 

Daudzas no Ulda dziesmām jau ir kļuvušas par radiostaciju un koncertu klasiku, bet vēl nekad agrāk šīs dziesmas nav tikušas apvienotas vienā nošu izdevumā. Lūk, te tas ir! 

 

Grāmatas izdevējs un daudzu Ulda dziesmu līdzautors Guntars Račs:- "Es esmu pārliecināts, ka šī grāmata jums kalpos par lielisku izejmateriālu gatavojot ģimenes ballīti, sastādot profesionālu koncertprogrammu vai dodoties tuvākā vai tālākā ceļojumā. Ulda dziesmās ir tas, ko mēs saucam par māju sajūtu, par dzīvesprieku un pašapziņu. 

Ļaujieties šīm dziesmām un tās atvērs jūsu sirdis, pēc jūsu pašu Lūguma aizvedīs jūs uz Slīteres siliem, Pie laika uzvilks jums kājās Dzeltenās kurpes, izvizinās lustīgā Rēderejā un visbeidzot izsēdinās Tobāgo salā, kur jūsu galvās skanēs Mājupceļš. Tikai tā! ".

 

Dziesmu saraksts: 

 

1. 25 (Liepājas Dzintaram)

2. Atkal sāp

3. Ceļavējš

4. Cik tie bērni ātri gan aug

5. Dievs pieskārās

6. Dvīņu songs

7. Dzeltenās kurpes 

8. Dziesma par to 

9. Ej uz visām debess pusēm

10. Evas un Džima mīlas dziesma 

11. Gaisma nāk! 

12. Gaismu saucam

13. Gāju ceļu dziedādama

14. Iedomājies 

15. Ja vien es spētu

16. Klusa, klusa svēta

17. Liesmiņa

18. Likteņlīnijas

19. Lulla, Lulla!

20. Lūgums

21. Mana labā

22. Mājupceļš

23. Mēs lidosim 

24. Mēs varam līdzās būt

25. Naktsvārdi

26. Nedalāmā 

27. Paldies Dievam

28. Pazaudētais mēnestiņš.

29. Pāvilosta 

30. Pie Laika

31. Rēdereja

32. Sarkanās kurpes

33. Saule aust

34. Sens motīvs

35. Skolas regejs

36. Tava sirds ir tavas mājas

37. Tā kā dūnas no eņģeļa spārna

38. Tā nakts ar tevi

39. Tikai tā!

40. Trīs soļi

41. Tumsa nāk!

42. Uz apsolīto zemi

43. Uz priekšu, Kurzeme! 

44. Uz Tobāgo!

45. Uz Ūliha un Peldu ielas stūra

46. Vai tu mani dzirdi?

47. Ved mani uz paradīzi

48. Vēl

49. Vienīgā

 

50. Ziemassvētku svece

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde