MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Reinis Err izdod jaunu dziesmu „Iemesli laimīgām beigām” (Video)

26.08.2015.

Jaunais mūziķis un dziesmu autors Reinis Err no Rojas, pagājušajā gadā publicēja dziesmas „Sava seja” un „ Laimīgā luga”, gūstot pirmos panākumus radiostacijās un saņemot uzaicinājumus uzstāties klubos.  Un nu ir pienācis laiks publicēt jaunu dziesmu un dziesmas video, apliecinot, ka darbs pie pirmās pilnvērtīgās dziesmu programmas turpinās. Jaunās dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Reinis, kurš arī studijā pats iespēlēja visus mūzikas instrumentus, ieskaitot bungas un ģitāras. Ieraksts veikts „KS Records” studijā sadarbībā ar Kārli Šteimani, bet pabeigts „Labo ierakstu studijā” sadarbībā ar Jāni Kalvi.

Reinis Err – „Iemesli laimīgām beigām”

 https://www.youtube.com/watch?v=PCW6MPUI4MY

Reinis: - „ Dziesma ir par dažādām beigām un dažādiem iemesliem.
Cilvēki bieži vien padodas, beidz nodarboties ar savām sirdslietām, bēg no savām interesēm un necenšas piepildīt savus sapņus. No malas varētu šķist, ka tas ir normāli, bet ļoti bieži šie cilvēki ir pārāk ietekmēti no negatīviem komentāriem un nenovīdīgas attieksmes.”.

Dziesmas videoklipa veidotāja ir Ilze Bergmane, piedaloties Jēkabam Macpanam, Jānim Paipalam, Ilzei Bergmanei un Ievai Vavilovai.

Dziesmu iespējams noklausīties vai lejupielādēt šeit:

iTUNES: https://failiem.lv/u/xdobbpo

Spotify: https://goo.gl/1fY3af

Doremi.lv: http://doremi.lv/Music/performer/reinis-err/

 

 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde