MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Grupa „Astra The 22’s” Helovīna noskaņās publicē dziesmas „Blue Venom” video

31.10.2014.

VIDEO: http://goo.gl/RwXxzy

Latviešu dziedātājas Kerijas Kalējas un amerikāņu mūziķa Ērika Džeika (Eric Jayk) kopprojekts „Astra The 22’s” debitēja ar singlu „Save Me”, kas guva vērā ņemamus panākumus Latvijas radio stacijās. Dziesmas „Blue Venom” autori ir Kerija Kalēja, Ēriks Džeiks un dziesmas līdzproducents Kails Kelso (Kyle Kelso).

„Blue Venom” ir grupas pirmā mini albuma tituldziesma un grupas aktuālais singls, kurš skan radiostacijās visās Baltijas valstīs. Dziesmas autori ir Kerija Kalēja, Ēriks Džeiks un dziesmas līdzproducents Kails Kelso (Kyle Kelso).

Grupas EP jeb minialbums nāca klajā šī gada  4. septembrī un tā prezentācijas koncerti notika Rīgā un Viļņā, Viļņas mūzikas nedēļas ietvaros, kur grupa sniedza divus priekšnesumus.

4. septembrī un tā prezentācijas koncerti notika Rīgā un Viļņā, Viļņas mūzikas nedēļas ietvaros, kur grupa sniedza divus priekšnesumus.

Dziesmas videoklipa režiju un montāžu paveica Hārdijs Cibuļskis sadarbībā ar operatoru Tomu Zarānu. Radošā komanda saka paldies atpūtas kompleksam, krodziņam " Eglieni". Klipā redzamā automašīna ir britu auto kompānijas „Morgan” viens no retajiem eksemplāriem Baltijas valstīs.

Ēriks – „Šī dziesma ir stāsts par diviem cilvēkiem, kuri nolēmuši būt kopā mūžīgi. Lai būtu kopā mūžīgi, ir jābūt vai nu vampīriem, vai ļoti jāmīl vienam otru.”

Kerija –„ Nolēmām šīs dziesmas video publicēt visu svēto dienā, jeb Helovīna laikā, kad visapkārt spokojas, jo mums pašiem šķiet, ka šajā dziesmā ir kaut kas atbilstošs šim laikam. „Blue Venom” jeb „Zilā inde” ir kā metafora mūžīgai mīlestībai, mēs pēc tās tiecamies, tā ir bīstama, bet mēs bez tās nespējam dzīvot, tāpēc esam gatavi cīnīties ar jebkuru, kurš mēģinās mums to nolaupīt, pat ja mums nāktos riskēt ar savu dzīvību.

EP „Blue Venom” audiofailus iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv, iTunes un Amazon, kā arī noklausīties visās pasaules populārākās dziesmu straumēšanas vietnēs un aplikācijās.

Patīkamu skatīšanos un klausīšanos!

 

Foto: Baiba Gāliņa

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde