MicRec publishing

Ziņu arhīvs

 Grupa RYGA sava pirmā videoklipa veidošanā iesaista režisoru Oskaru Koršunovu

17.09.2014.

Pašā atvasaras karsonī – augustā un septembra sākumā grupa RYGA filmēja sava nākamā, vēl nepublicētā singla „TITS” , visnotaļ pikanto video. Filmēšanas telpā pamanījās paviesoties arī šobrīd slavenākais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs.

Grupa RYGA savu darbību uzsāka pērnā gada decembrī, un šobrīd viņu pazīstamākā dziesma ir sadarbībā ar Dailes teātra aktrisi Ēriku Egliju iedziedātā „Mani vēl”, kas pabijusi daudzu radiostaciju topos, kā arī vēl joprojām ir viena no pieprasītākajām dziesmām mūzikas lejupielādes portālos.

Topošā jaunā singla videoklipa filmēšanā piedalījās arī slavenais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs, kurš pagājušajā sezonā Dailes teātrī iestudēja Lietuvā un nu jau arī Latvijā popularitāti ieguvušo Mariusa Ivaškaviča lugu „Izraidītie”. Šāda sadarbība nav nejauša, jo grupas RYGA dalībnieks un līderis Mārcis Judzis veidoja šai izrādei mūziku, aranžējumu veidošanā piesaistot Rihardu Lībieti. Rezultātā izveidojās grupa RYGA, kas pirmo publisko koncertu sniedza šī gada festivālā „Laba daba”.

Jautāts, kāpēc ieinteresējies piedalīties grupas RYGA videoklipa filmēšanā, Oskars Koršunovs bija kodolīgs un tiešs:- „Mārcis ir ļoti atvērts, viņš ir arī ļoti drosmīgs, jo dara, ko iecerējis, un visaugstākā līmenī. Turklāt džeki ļoti labi spēlē. Tas ir īsts rokenrols un laba mūzika.”

Mūzikas video režisori ir Inese Veriņa un Mārcis Judzis, operators Dainis Juraga, māksliniece Alise Šaburova. Grupas RYGA sastāvu veido Mārcis Judzis (bungas un balss), Rihards Lībietis (ģitāra), Ervings Znotiņš (sintezatori), Armands Butkēvičs (basģitāra).

Grupa RYGA: - „Topošais singls „TITS” ir ziņa visai cilvēcei! izrādās, ka līdzās tādām ekoloģiskām vērtībām kā mūsu meži, ūdens un ozons, no citplanētiešiem ir jāsargā arī mūsu planētas vissievišķīgākais elements – Zemes sieviešu krūtis.”

Īpaša pateicība video tapšanā – Dailes teātrim un RISEBA.

 

Dziesmas un mūzikas video pirmizrāde gaidāma oktobra sākumā.

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde