MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Grupa „Astra The 22’s” 4.septembrī izdos minialbumu un sniegs savu pirmo koncertu Rīgā

20.08.2014.

Latviešu dziedātājas un dziesmu autores Kerijas kalējas un amerikāņu ģitārista, dziedātāja un dziesmu autora Ērika Džeika (Eric Jayk) kopīgā projekta „Astra The 22’s” pirmā publiskā uzstāšanās notiks 4. septembrī Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā. Koncerta sākums 20.00 un ieeja visiem ir bez maksas.

Šajā dienā limitētā versijā būs pieejams arī grupas pirmais 5 dziesmu EP jeb CD minialbums „Blue Venom”, kuru uzreiz pēc koncerta Reiterna namā mūziķi dosies prezentēt arī uz Lietuvu, kur „Astra The 22’s” ir uzaicināti uzstāties „Vilnius Music Week” koncertu sērijā. Grupa Viļņā sniegs 45 minūšu priekšnesumu 6. septembrī pulksten 20.00 uz LOFTAS skatuves. Šī būs grupas dalībnieka Džeika pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Džeiks: „Es ar nepacietību gaidu kāda būs klausītāju reakcija uz mūsu mūziku. Šī būs pirmā reize, kad plašāka auditorija mūs dzirdēs un mūsu darbs ir panākt, lai viņiem tas patiktu. Tāpēc viss ir atkarīgs no mums pašiem. EP izdošana kārtējo reizi man apliecina to, ka dzīvē viss ir iespējams. Mūzika ir universāla valoda ar spēcīgu iedarbību. Mums vēl ir daudz ideju un dziesmu un šis ir tikai pats sākums...”.

Šī brīža grupas aktuālais singls „Save Me” jau vairākas nedēļas atrodas Radio SWH Top 20, bet dziesmas videoklips ir skatāms Kanālā 2, Mūzikas video kanālā un PBK.

To iespējams noskatīties arī interneta vietnē YouTube: http://goo.gl/Ji1x4q

Jaunajā EP bez "Save Me” būs iekļautas vēl četras pilnīgi jaunas dziesmas, no kurām tituldziesma „Blue Venom” būs grupas nākamais singls, kuru paredzēts publicēt 1. septembrī. Visas jaunās dziesmas ir ierakstītas un miksētas ASV. Dziesmas ierakstīja un miksēja Kails Kelso (Kyle Kelso), kurš ar Džeiku jau agrāk sadarbojies, ierakstot un producējot viņa grupas Wildstreet dziesmas. Kails producējis dziesmas ierakstu kompānijām kā Motown Records, Atlantic, Mercury un Hollywood Records u.c.

Dziesmu ierakstīšanas laikā tapa arī jauna foto sesija.

Foto: Brian Reed 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde