MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Grupa „bet bet” ar koncertu atzīmējusi albuma „Mana mīļā meitene” pārizdošanu

20.06.2014.

Vakar, skatītāju piepildītā Daugavas koncertzālē, notika grupas „bet bet” pirmā albuma „Mana mīļā meitene” pārizdošanas svinīgais koncerts, kura laikā grupa uz brīdi atgriezās 22 gadus senā vēsturē un pirmo reizi visā pilnībā atskaņoja dziesmas no savas pirmās skaņuplates, kura tagad pieejama arī CD un Mp3 versijā.

Koncerta laikā grupa ne tikai nospēlēja dziesmas, kuras tā koncertos nekad agrāk nebija spēlējusi, bet arī, klausītājiem līdzi dziedot, nospēlēja savus lielākos hitus no citiem albumiem un bija spiesti uz skatuves atgriezties trīs vēl reizes lai,  publikas aicināti, sniegtu papildus priekšnesumus.

Koncertu kuplināja arī divi viesmākslinieki, kuri savulaik piedalījās grupas pirmā albuma ierakstā - grupas ODIS trompetists Normunds Krastiņš un multiinstrumentālists Raimonds Macats, kurš gan spēlēja mutes ermoņiku, gan taustiņu instrumentus.  Abu viesu piedalīšanās muzikāli īpaši kuplināja skanējumu, jo līdz šim grupa savos koncertos izmanto tikai tradicionālo grupas sastāvu ar bungām, basu un divām ģitārām. Šoreiz, kā jau reklāmā iepriekš bija solīts, viss bija nedaudz savādāk. Koncerta vidusdaļā grupas dziesmu tekstu autors Guntars Račs nolasīja savus jaunākos dzejoļus.

Pēc koncerta grupa sniedz autogrāfus sanākušajiem viesiem un neatteica arī, ja kāds vēlējās kopā nofotografēties.

Zigfrīds Muktupāvels pēc koncerta atzina: - „Bija īpašs prieks par mūsu visiem, viņi ienesa jaunas krāsas mūsu dziesmās un mums pašiem radīja svētku sajūtu.”

Šis bija viens no tiem īpašajiem koncertiem, kas liek mobilizēties  un strādāt tālāk pie jaunām dziesmām.  Mūsu grupa pastāv īsāku laiku par Prāta vētru, tas nozīmē, ka mums vēl viss priekšā.” – smaidot piebilst grupas bundzinieks Guntars Račs.

Foto: Agris Semēvics

Liela izmēra fotogrāfijas varat lejupielādēt šeit:

 

http://failiem.lv/u/pevdcnh

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde