MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Amerikāņi slavē jauno Astra The 22’s singlu „Save Me”

05.06.2014.

Noklausies dziesmu „Save Me” šeit:

https://soundcloud.com/micrec-publishing/astra-the-22s-save-me

Latviešu dziedātājas Kerijas Kalējas un amerikāņu mūziķa Ērika Džeika (Eic Jayk) kopprojekts „Astra The 22’s” šodien publicē savu otro singlu „Save me”. Grupas pirmais singls „Catwoman” radio stacijās nonāca šī gada marta sākumā un ir skanējis Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un arī dažās ASV radiostacijās, no kurienes jau saņemtas labas atsauksmes arī par dueta jauno singlu, kuru miksējis Kails Kelso (Kyle Kelso) Ņujorkā, bet „master” skaņas apstrādi veicis Hovijs Veinbergs (Howie Weinberg) Losandželosā.

Amerikāņu aktrise un TV šovu zvaigzne Sandra Bernharda (Sandra Bernhard) pēc dziesmas noklausīšanās neslēpa savu sajūsmu: - „ "Save me ir seksīga balāde ar aizraujošu melodiju, dziesma, kuru ikviens varētu vēlēties kā fonu savai pirmajai kaisles naktij vai arī gluži pretēji, reizē, kad tu piedzīvo dramatisku šķiršanos. Abos gadījumos šī dziesma varētu būt lielisks šo notikumu pavadošais skaņu celiņš.”

Sattelite Radio ētera personība Luks Karls (Lüc Carl) ir lakonisks: - „ Ēriks to atkal ir paveicis! Šis ir vēl viens matus elektrizējošs popmūzikas gabals.”

Dueta galvenā balss un dziesmas līdzautore Kerija Kalēja: –„ Dziesma stāsta par to , ka vienalga kurā pasaules malā atrodas cilvēki un vienalga kas ar viņiem notiek, ir jāatmet visu lieko.  Cilvēkiem ir gan labas, gan sliktas emocijas, tos nomāc tās pašas vientulības un mīlestības sajūtas. Visi cilvēki vēlas atrast dzīvē tās lietas, pēc kurām ilgojas, un ar tām piepildīt savu dzīvi.”

Drīzumā tiks publicēts arī dziesmas „Save me” video, kura filmēšana notikusi Ņujorkā, Berlīnē un Rīgā.  Noskaties video fragmentu: http://goo.gl/kNKIfN

Septembra sākumā Astra The 22’s plāno uzstāties Rīgā un Viļņā.

 

Singlu iespējams lejupielādēt portālā Doremi.lv

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde