MicRec publishing

Ziņu arhīvs

„Relicseed” aicina uz „gaļasmašīnu”

04.06.2014.

Pašmāju metāla grupa „Relicseed” publicējusi ilgi gaidītā albuma „Slaughterhouse” CD versijas vāciņu. Albuma svinīgā atvēršana reizē ar nelielām svinībām par godu grupas desmit gadu pastāvēšanas jubilejai notiks 10. jūnijā plkst. 18:00 mūzikas veikalā „Randoms”. 

Jau 16. jūnijā grupa dosies ceļā uz ASV, kur noritēs albuma prezentācijas koncertu sērija. Kopā plānots sniegt vairāk kā 40 koncertus dažādās ASV pilsētās, un tūres pirmā daļa noritēs kopā ar amerikāņu metālistiem „Aghori”.

„Relicseed” izveidojuši kampaņu vienā no populārākajiem crowdfunding jeb t.s. pūļa finansējuma portāliem indiegogo.com, kas papildināta ar kolorītu video (https://www.youtube.com/watch?v=FCaNaptAgb4). Ziedojot nelielu summu, iespējams ne tikai palīdzēt mūziķiem viņu pirmajā koncertu tūrē, bet arī iegādāties „Slaughterhouse” CD, kreklus, kapučjakas, kā arī veicināt video klipa filmēšanu albuma pirmajam singlam „Serial Leader”, kura pirmizrāde paredzēta rokfestivālā „KLANG!” 25. jūlijā. Klipa scenārija autors un režisors ir Toms Auniņš. Klipa producents ir Rihards Gēcis, videomākslinieks – Māris Mīlgrāvis, kuri pārstāv neatkarīgo video studiju „Komūna 7”.

„Relicseed” otrais studijas albums „Slaughterhouse” ierakstīts Losandželosas „Tranzformer Studios”, sastrādājoties ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu - „Relicseed” bija viena no pēdējām grupām, ar ko leģendārais inženieris strādāja. Bija paredzēts, ka viņš albumu arī miksēs un māsterēs, taču 2013. gada janvārī Karlstroms negaidīti nomira no sirdstriekas un ieraksts palika nepabeigts. Atlikušos skaņas apstrādes darbus veica Dirks Kloibers un Maors Apelbaums.

„Relicseed” spēlē Edgars Rakovskis (balss, ģitāras), Andrejs Upmacis (bungas), Jānis Narbuts (bass) un Kārlis Šteinmanis (ģitāras). Grupa izdevusi albumu „60 minūtes sapņa”, uzstājusies Anglijā, Vācijā, Čehijā, Horvātijā, ASV, Krievijā un citās valstīs. Otro albumu „Slaughterhouse” izdod „Mikrofona ieraksti” un pasaulē tas būs pieejams sadarbībā ar kompānijas partneriem.

 

Pielikumā jaunā albuma dziesma „Serial Leader”. To iespējams noklausīties  šeit.

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde