MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Grupa „Colt” 4. maijā izdod jaunu studijas albumu „Tu jau zini, kas būs…”

30.04.2014.

Ogres hārdroka grupa „Colt” 4. maijā ar īpašu koncertu Ogres kultūras centra lielajā zālē atzīmēs sava otrā studijas albuma „Tu jau zini, kas būs…” izdošanu un vienlaikus atzīmēs arī grupas četru gadu jubileju.

Grupas pirmais albums „Sapņi lido debesīs” nāca klajā 2011. gadā un tika nominēts starp labākajiem  „Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas” nominācijā „Labākais rokmūzikas albums”.

Šobrīd grupas sastāvā muzicē Latvijas rokmūzikas leģenda, ģitārists un dziesmu autors Harijs Zariņš, par „dzelzs rīkli” dēvētais dziedātājs Atis Ieviņš, bundzinieks Kaspars Pļavnieks, basģitārists Toms Veismanis un ģitārists Rolands Majors, kura pienesums grupai un jaunajam albumam šoreiz ir īpaši būtisks.

Harijs Zariņš: „Domāju, ka Rolands ir fantastisks ģitārists un viņa ieguldījumu jaunā albuma tapšanā nevar pārvērtēt.

Vairāk nekā pusei no desmit jaunā albuma dziesmām mūzikas autors vai līdzautors ir tieši Rolands, bet dziesmu tekstus vairumā rakstījis Harijs Zariņš, savukārt dziesmas „Līdz debesīm” mūzikas un teksta autors ir grupas dziedātājs Atis Ieviņš. Jaunā albuma materiāls ierakstīts studijā „Sound 47B” sadarbībā ar producentu un ģitāristu Egonu Kronbergu. Albuma skaņas gala apstrādi studijā „Mastering Studio 5” veicis Romualds Jaunsīlis un par šo procesu, pēc Harija Zariņa teiktā, grupa būtu gatava daudz stāstīt.

Albuma vizuālo noformējumu veidojis ekstravagantais mākslinieks Artūrs Bērziņš un tajā izmantota Bībeles tēma par Ādamu un Ievu un aizliegto augli. Albuma bukletā atradīsiet visu dziesmu vārdus, kā arī nelielu grupas „Colt” plakātu.

To, kā skan jaunais albums, katrs pats var pārliecināties noklausoties visu dziesmu īpašo audiokompilāciju kompānijas MicRec YouTube kanālā šeit: http://goo.gl/Rwfuyx

Albuma MP3 versija jau no šodienas ir pieejama lejupielādei portālā Doremi.lv http://goo.gl/ubeOJ9

CD versijā albums pirmo reizi būs pieejams ikvienam, kurš apmeklēs grupas 4 gadu jubilejas koncertu 4. maijā Ogres kultūras centrā, pēc kura grupa sola sniegt autogrāfu sesiju. Koncertā kā īpašie viesi piedalīsies savulaik tieši Harija Zariņa īpaši atbalstītā dziedātāja Aija Andrejeva (Aisha), ka arī Jānis Buķelis, Anita Intaite un grupas Relicseed, Rock 5 Band, Ogres kultūras centra jauniešu koris un arī zviedru rokgrupa „Lechery”. Koncerta sākums 19.00. 

Albuma dziesmu „Ugunsdzēsējs” un „Metāla zirgs” videoklipi skatāmi šeit:

Ugunsdzēsējs: http://goo.gl/VFyCdG

Metāla zirgs: http://goo.gl/3BMhhj

 

Foto: Edijs Pālens 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde