MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Grupa COLT piedāvā dziesmu „ Eņģeļi raudās” no sava jaunā albuma „Tu jau zini, kas būs...”

09.04.2014.

Ogres smagā roka grupa „Colt” savu debijas albumu „Sapņi lido debesīs” izdeva 2011. gadā un kopš tā laika grupa aktīvi koncertējusi un strādājusi ierakstu studijā radot jaunas dziesmas. Jaunais albums „Tu jau zini, kas būs...” nāks klajā 4. maijā un šis notikums tiks atzīmēts ar lielkoncertu Ogres kultūras centrā. Pasākumu kuplinās īpašie viesi Aija Andrejeva, metāla grupa Relicseed, ugunsdzēsējs Jānis Buķelis, Anita Intaite, zviedru grupa Lechery un daudzi citi.

Jaunajā albumā būs iekļautas pavisam 10 jaunas dziesmas, kuru autori ir grupas līderis un ģitārists Harijs Zariņš, kā arī dziedātājs Atis Ieviņš un ģitārists un taustiņu instrumentu pārvaldnieks Rolands Majors, kurš šoreiz bijis īpaši ražīgs. Grupā „Colt” vēl bez iepriekš pieminētajiem muzicē arī bundzinieks Kaspars Pļavnieks un basģitārists Toms Veismanis.

Pirmais jaunā albuma vēstnesis bija dziesma „Metāla zirgs”, kas bija veltījums "stunt riding" motosporta veidam, kuram sadarbībā ar stuntfighters.lv tika uzņemts arī ekspresīvs video.

Šodien jūsu vērtējumam grupa nodod dziesmu „Eņģeļi raudās”, kuras mūzikas autors ir Rolands Majors, bet tekstu Rolands rakstījis kopā ar Hariju Zariņu, kurš ir lielākās daļas albuma dziesmu teksta autors.

Jaunā albuma dizainu veido ekscentriskais latviešu mākslinieks Artūrs Bērziņš. Albums ierakstīts studijā Sound 47B ar skaņu režisoru Egonu Kronbergu, bet skaņas pēcapstrāde veikta Mixing Studio pie Romualda Jaunsīļa.  

 

Īpašs paldies no grupas Alvim Tanbergam, Artim Kronbergam, Aldim Grīnfeldam, Ligitai Zadvinskai, Ritai Smirnovai, Aivaram Ozoliņam un Līgai Prūsei.

Oficiālais audio vietnē YouTube

 

http://goo.gl/lc7jgZ

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde