MicRec publishing

Ziņu arhīvs

Edgars Viļums izdzied „Patiesību''

26.03.2014.

Marta sākumā, Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta mikrofons” svinīgajā ceremonijā, starp daudziem citiem pirmatskaņojumiem pirmo reizi izskanēja producenta, un tagad arī solo mākslinieka Edgara Viļuma dziesma „Patiesība”. Dziesma jau nonākusi arī radiostacijās, bet interneta vietnē YouTube skatāms arī dziesmas teksta video.

Teksta video:

http://youtu.be/yulMu42mfPI

Edgars Viļums latviešu populārajā mūzikā darbojas jau gandrīz 10 gadus, bet, līdz šim vairāk rakstot dziesmas, aranžējot un producējot citu mākslinieku ierakstus, taču vienmēr ir vēlējies izpausties arī kā skatuves mākslinieks un te nu tas ir - Edgara debijas singls „Patiesība”. Vārdus un mūziku rakstījis pats, un pats šo ierakstu arī producējis un iespēlējis ģitāras partijas.

Edgars par jauno dziesmu: „Dziesma "Patiesība" ir viena no pirmajām manā mūžā, ko uzrakstīju tieši rokgrupas sastāvam. Dziesmas teksts tapa paralēli ar mūziku, vienkāršā improvizācijā. Par katriem trīs vārdiem šajā dziesmā varētu uzrakstīt nelielu eseju, bet es cenots maksimāli kodolīgi izklāstīt daļu savas dzīves. Tas, ka man bija iespēja kāpt uz skatuves "Zelta Mikrofona" ceremonijā, daudzu kolēģu (arī pazīstamu, bet pārsvarā svešu) priekšā bija iedvesmojoši. Visā uzstāšanās laikā jutos pacilāts un priecīgs par šo iespēju.”

Edgars vēlas pateikt lielu paldies tiem mūziķiem, kas kopā ar viņu šo dziesmu izpildīja „Zelta mikrofonā” - Aivim Jakubovam (bungas), Ainim Rudzītim (ģitāra), Sergejam Fominam (ģitāra #2), Viktoram Maslovam (bass), un Guntim Nuržam, kurš palīdzēja ar otro balsi

Stāstot par nākotni, Edgars ir lakonisks: „...kopsavilkumā varu vien pateikt, ka uz nākotni raugos pozitīvi, un esmu atvērts visdažādākajiem likteņa pavērsieniem. Un, protams, būšu priecīgs par katru, kuram patiks "Patiesība”.”

Par dziesmu „Patiesība” iespējams nobalsot LR 2 dziesmu aptaujā „Muzikālā banka”

MP3 pieejams Doremi.lv

Dziesmas teksts pieejams Dziesmuteksti.lv

 

 

© MicRec 2015. All rights reserved.
Cube – web dizains un izstrāde